Komisja Stopni Instruktorskich

Kontakt z Komisją:

Sekretarz KSI - phm. Marta Modelska - mail: mmodelska at gmail.com / w tytule dopisz: KSI /

Aktualny skład Komisji Stopni Instruktorskich:

hm. Jakub Czarkowski
mail: jakubczarkowski at wp.pl
Wiceprzewodniczący
hm. Piotr Iwiński
ks. hm. Janusz Strojny

Wiceprzewodnicząca
hm. Halina Bożek

hm. Andrzej Chojnacki hm. Marcin Maryl
hm. Katarzyna Knap-Dam Sekretarz
phm. Marta Modelska
mail: mmodelska at gmail.com
   hm. Sylwia Pokorska

Terminy spotkań:

W 2017 roku Komisja zaprasza na obrady we wtorki na godz. 19.00, najczęściej w Bursie nr 4, przy ul. księcia Janusza 45/47.

23 maja (dokumenty do 16.05)
20 czerwca (dokumenty do 13.06)
25 września (dokumenty do 18.09))
23 października (dokumenty do 16.10))
27 listopada (dokumenty do 20.11))

Terminy i miejsce spotkań mogą ulec zmianie!

Wysyłanie dokumentów do KSI

W celu otwarcia, dokonania zmian bądź zamknięcia próby Kandydat lub Opiekun, na siedem bądź więcej dni przed spotkaniem Komisji, wysyła odpowiedni wniosek wraz z załącznikami drogą elektroniczną do sekretarza komisji ( mmodelska at gmail.com ).

By ułatwić kontakt z komisją opracowaliśmy kilka formularzy wniosków, które są zalecane w kontaktach z Komisją (formularze powinny być wypełniane w programie obsługującym pliki PDF wersji 7.0 i nowsze (dostępnym tutaj):

wniosek o otwarcie próby [pdf]
wniosek o pozytywne zamknięcie próby [pdf]

Korzystanie z wzorów wniosków jest ułatwieniem zarówno dla kandydatów, opiekunów jak i członków Komisji. Pozostałe dokumenty najlepiej wypełniać na papierze opatrzonym logo środowiska (taki Członkowie Komisji lubią najbardziej).

Materiały do pobrania: