Nagrody kadry 2017-09-28T17:22:16+00:00

Nagrody kadry hufca

2016

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Hufca:

  • dh Tomasz BENEDYSIUK (LXX WDW „Legio Equestris”)
  • dh. Justyna ŁAWNICKA (328 WDHS „Ordu”)
  • dh. Justyna ZARĘBSKA (404 WGZ „Elfy czasu”)

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi:

  • dh. Joanna ORLUTA (134 WGZ „Poszukiwacze zaginionego szlaku”)

2015

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Hufca:

  • dh Mateusz IGNACZAK (134 WGZ „Słoneczne Bractwo”)
  • dh. Anna JANISZEWSKA (186 WDZ „Łaziki”)
  • dh Tomasz JEDNOROWSKI (186 WDH-y „Bastion”)
  • dh. Anna KOMINEK (404 WDH „Załoga Bee”)
  • dh. Ewa KOWALSKA (333 WGZ „Stołeczne Towarzystwo Odkrywców”)
  • dh. Marta MODELSKA (328 WDHiS)
  • dh. Joanna ORLUTA (134 WDH „Czarneccy” im. R.Traugutta)
  • dh. Gabriela PAWLAK (134 WDH „Czarneccy” im. R.Traugutta)
  • dh. Gabriela RAJECKA (186 WDZ „Łaziki”)

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi:

  • dh. Agnieszka BARAŃSKA (186 WDH-ek „Semper Fidelis”)
  • dh Krzysztof KACPRZAK (243 WGZ „Wataha”)
  • dh Paweł ZAKRZEWSKI (AKK „Soli Deo”)

2014

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Hufca:

  • dh Konrad PAWŁOWSKI (328 WDHS „Ordu”)
  • dh Tomasz SÓJKA (243 WGZ „Dzielni włóczykije”)
  • dh Janusz STROJNY (Środowisko duszpasterzy)
  • dh Paweł ZAKRZEWSKI (AKK „Soli deo”)

2013

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Hufca:

  • dh Tomasz BENEDYSIUK (LXX WDW „Legio Equestris”)
  • dh Krzysztof KACPRZAK (243 WDH „Wierchy”)
  • dh Krzysztof KRYSTMAN (243 WDH „Wierchy”)
  • dh Bartosz STRZEMIŃSKI (Akademicki Krąg Klerycki „Soli Deo”)
  • dh Szymon WÓJCIK (KI „Mapnik”)
  • dh. Justyna ZARĘBSKA (404 WGZ „Elfy Czasu”)

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi:

  • dh Przemysław CZARKOWSKI (134 WGZ „Słoneczne Bractwo”)|
  • dh. Karolina KOZŁOWSKA (404 WGZ „Elfy Czasu”)
  • dh. Marta MODELSKA (328 WDW „Mali Podróżnicy”)

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Naczelniczka ZHP:

  • dh Gabriela PAWLAK (Czarneccy 134 WDH im. R.Traugutta)

2012

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Hufca:
  • dh. Agnieszka BARAŃSKA (186 WDZ „Nibylandia”)
  • dh Łukasz CHOIŃSKI (186 WDZ „Nibylandia”)
  • dh Przemysław CZARKOWSKI (134 WGZ „Słoneczne Bractwo”)
  • dh Sławomir JOŚKIEWICZ (238 WDH im. Powstania Warszawskiego)
  • dh. Karolina KOZŁOWSKA (404 WGZ „Elfy Czasu”)
  • dh. Aleksandra KRZEŚNIAK (328 WGZ „Trampki”)
  • dh Marek KUBIAK (59 WGZ „Młody Las”)
  • dh. Paulina OLSZEWSKA (220 WGZ „Zaginiona Nibylandia”)
  • dh Rafał PAWŁOWSKI (328 WDHS „Ordu”)
  • dh. Edyta SAPIŃSKA (43 WDH-ek „Zwierzaki”)

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wyróżniono Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi:

  • dh Gabriela PAWLAK (Czarneccy 134 WDH im. R.Traugutta)